کلمه کلیدی خود را وارد کنید

معرفی آموزشگاه

مرکز آموزش زبانهای خارجی تاپ

در سال ۱۳۸۹ در تبریز تاسیس گردید و تاکنون در زمینه تدریس زبان انگلیسی فعالیت مستمر داشته است.

بهره گیری اساتید مجرب و دانشگاهی و آشنا به جدیدترین متدهای آموزشی براساس استانداردهای بین المللی:

اکثر اساتید این مرکز علاوه بر داشتن تحصیلات عالی مرتبط به زبان انگلیسی (کارشناسی ارشد و دکترا) در دوره های بین المللی تدریس زبان در خارج از ایران شرکت نموده و دارای مدرک بین المللی Celta می باشند. همچنین شرکت مستمر در کارگاههای کشوری روشهای تدریس زبان خارجی که توسط Pearson Longman برگزار می شود از سایر فعالیت های مدرسین این مرکز می باشد که در تدریس تمامی سطوح کودکان و بزرگسالان همکاری دارند.

بکارگیری جدیدترین و موثرترین متدهای استاندارد بین المللی

در این مرکز علاوه بر تمرکز بر فراگیری و تقویت چهار مهارت اصلی زبان (Listening, Speaking, Reading, Writing ) بر مهارتهای دیگری نیز تاکید میشود، مهارت برقراری ارتباط و تعامل به زبان انگلیسی (Communicative Skills)، مهارت ابراز عقاید و تجربیات (Creative& Productive Skills)، مهارت مشارکت در یادگیری(Cooperative Skills)، و مهارت نقدو بررسی مطالب ( Critical Thinking ).
همچنین با برگزاری کلاسهای دانش آموز محور سعی بر آن شده است که استقلال زبان آموزان در یادگیری زبان انگلیسی تقویت شود، زیرا هدف این مرکز تربیت زبان آموزان برای استفتده کاربردی زبان انگلیسی در زندگی روزمره می باشد. ایجاد متد آموزشی یکپارچه و منسجم در تدریس کلیه سطوح و جلوگیری از اعمال سلایق شخصی مدرسین در روش تدریس نشانگر تاکید این مرکز بر برگزاری کلاسهای کیفیت-محور می باشد.

استفاده از بروزترین کتب آموزشی

در این مرکز انگلیسی آمریکایی با استفاده از ویرایش جدید (۲۰۱۳) کتب Top Notch ,Summit از انتشارات Pearson Longman تدریس میشود . از ویژگیهای متمایز این سری کسب دو جایزه بین المللی بهترین کتاب تدریس انگلیسی در جهان میباشد. امروزه بیشتر از ۳ میلیون نفر در سراسر دنیا انگلیسی را با این کتب می اموزند. همچنین مواد کمک آموزشی این کتب مانند فیلمها و نرم افزارهای آموزشی، سیستم ارزیابی استاندارد کتاب، تست های تعیین سطح، کتاب کار معلم، کتاب راهنما و تمرین معلم و غیره بصورت کامل در این مرکز مورد استفاده قرار می گیرند. ضمنا کتب مذکور دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش کشور جهت استفاده در تدریس انگلیسی، می باشند.

bg-student

چرا انتخاب ما

مرکز آموزش زبانهای خارجی تاپ

برگزاری دوره های تربیت مدرس

در این مرکز امتحانات جذب مدرس و تربیت مدرس زبان هر ۳ ماه یک بار و در آخرهر فصل برگزار میگردد.متقاضیان پس از گذراندن تست های کتبی و شفاهی در کارگاههای آموزشی تربیت مدرس که بمدت یک هفته بصورت فشرده برگزار میشود، شرکت نموده و پس از کسب موفقیت در امتحانات تدریس عملی بعنوان مدرس پذیرفته میشوند.

فضا و امکانات آموزشی

مرکز آموزش انگلیسی تاپ هم اکنون در دو مرکز مجزای دخترانه و پسرانه فعالیت می نماید.تمامی کلاسهای هر دو واحد مجهز به سیستم صوتی و تصویری ، لب تاپو پروژکتور میباشد که امکان استفاده بهینه از کتب را به مدرسین و زبان آموزان فراهم می سازد.

تعداد متعادل زبان آموزان هر کلاس

بدلیل اهمیت کیفیت آموزش در این مرکز تعداد زبان آموزان اکثر کلاسها زیر ۱۰ نفر بوده و حداکثر تعداد زبان آموزان هر کلاس ۱۴ نفر می باشد.

شهریه مناسب

این مرکز تحت پوشش اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ تبریز فعالیت می نماید،لذا کلیه شهریه ها منطبق بر شهریه های تعیین شده و مصوبه این اداره بوده و تمامی قوانین و مقررات آموزشی و اداری تعیین شده از طرف آن اداره رعایت میگردد.

برگزاری دوره ها

برگزاری دوره های آمادگی TOEFL ,IELTS و کلاسهای بحث آزاد، کلاسهای گرامرو کلاسهای رفع اشکال از سایر خدمات این مرکز میباشند.

برنامه ریزی

برنامه ریزی منظم و دقیق و تدوین تقویم سالانه از سایر ویژگیهای این مرکز می باشد.