دوره مکالمه کودکان مختص گروه سنی ۷ تا ۱۲ سال می‌باشد. محتوا و منابع درسی و روش‌های تدریس کاملا متناسب با این رده سنی انتخاب گردیده است. ازجمله خصوصیت‌های متفاوت دوره‌های مکالمه کودکان تاپ، تمرکز بر روی هر چهار مهارت زبانی از اولین ترم شروع دوره‌ها می‌باشد. کودکان از ترم اول مهارت‌های گویایی، شنیداری، خواندن و نوشتن را می‌آموزند. روش‌های تدریس کودکان با در نظر گرفتن روان‌شناسی کودک و تربیت و یادگیری بر اساس جدیدترین روش‌های تجربی، مشارکتی و اکتشافی ارائه می‌شود. مدرسان این رده سنی با  گذراندن دوره‌های خاص تدریس کودکان و شرکت در کارگاه‌های عملی تدریس آشنایی کامل با مباحث روان‌شناسی و زبان‌شناسی کودک کسب کرده‌اند. کتب آموزشی این دوره‌ها سری کتاب‌های Hooray و Family Friends می‌باشند که در ۷ مقطع آموزشی برای کودکان طراحی شده‌اند. در کلیه مقاطع علاوه بر کتاب اصلی سایر کتاب‌های جانبی مثل داستان‌های کودکان، کتاب‌های سرود و آهنگ خاص کودکان همراه با فیلم‌های آموزشی و نرم‌افزارهای آموزشی بطور متنوع مورد استفاده قرار می‌گیرد. کتاب کار در منزل نیز منطبق بر محتوای هر درس برای هر جلسه تدریس در نظر گرفته شده است. دوره مکالمه کودکان تاپ در ۲۲ ترم ارائه می‌شود.

دوره‌های کودکان آموزشگاه تاپ
دوره کودکان تاپ

دوره استارتار ۱ کودکان (S1)

250,000تومان

هزینه دوره: ۱۸۰،۰۰۰ تومان – مبلغ کتاب: ۷۰،۰۰۰ تومان

دوره ی ال ۱ کودکان (L1)

360,000تومان

هزینه دوره: ۲۴۰،۰۰۰ تومان – هزینه کتاب : ۱۲۰،۰۰۰ تومان

دوره ال ۲ کودکان (L2)

240,000تومان

هزینه دوره: ۲۴۰،۰۰۰ تومان

دوره ال ۳ کودکان (L3)

245,000تومان

هزینه دوره: ۲۴۵،۰۰۰ تومان

دوره تی اچ ۵ کودکان (TH5)

338,000تومان

هزینه دوره: ۲۵۰،۰۰۰ تومان – مبلغ کتاب: ۸۸،۰۰۰ تومان

دوره تی اچ ۶ کودکان (TH6)

250,000تومان

هزینه دوره: ۲۵۰،۰۰۰ تومان

دوره تی اچ ۷ کودکان (TH7) (کپی)

370,000تومان

هزینه دوره: ۲۵۵،۰۰۰ تومان – مبلغ کتاب: 110000 تومان

دوره تی اچ ۷ کودکان (TH7)

370,000تومان

هزینه دوره: ۲۵۵،۰۰۰ تومان – مبلغ کتاب: 110000 تومان

دوره تی اچ ۸ کودکان (TH8)

255,000تومان

هزینه دوره: ۲۵۵،۰۰۰ تومان

دوره تی اچ ۹ کودکان (TH9)

380,000تومان

هزینه دوره: 270000 تومان – مبلغ کتاب: 110000 نومان

دوره تی اچ ۱۰ کودکان (TH10)

260,000تومان

هزینه دوره: ۲۶۰،۰۰۰ تومان

دوره تی اچ ۱۱ کودکان (TH11)

347,000تومان

هزینه دوره: ۲۶۵،۰۰۰ تومان – مبلغ کتاب: ۸۲،۰۰۰ تومان

دوره تی اچ ۱۲ کودکان (TH12)

265,000تومان

هزینه دوره: ۲۶۵،۰۰۰ تومان

مقطع استارتر کودکان
این دوره در ترم اول برای ان دسته از زبان‌آموزان کودک که هیچ‌گونه آشنایی با زبان انگلیسی ندارند، ارائه می‌شود. پس از آشنایی کامل با الفبای زبان انگلیسی به کمک حرکات و کلمات، زبان آموزان قادر خواهند بود کلمات و جملات ابتدایی و ساده را بخوانند، درک کنند وبنویسند. دستورزبان ساده نیز بصورت ناخوداگاه طی مکالمات کلاسی و داستان‌های کتاب درسی یادگرفته می‌شود. کلیه مکالمات داخل کلاس به زبان انگلیسی می‌باشد و با راه کارهای ویژه‌ای سعی می‌شود که تمامی نیازها با زبان انگلیسی درخواست و پاسخگویی شوند.
مقطع مقدماتی کودکان
این دوره به مدت ۴ ترم می‌باشد. در این دوره‌ها علاوه بر کتاب‌های اصلی سایر کتب جانبی و کمک آموزشی نیز در کلاس‌ها توسط مدرسین مجرب و با سابقه تدریس می‌شوند. گفتن، شنیدن، خواندن و نوشتن جملات ساده و روان برای رسیدن به اهداف آموزشی از جمله خصوصیات این مقطع می‌باشد. دستور زبان ساده و ابتدایی نیز مد نظر می‌باشد.
مقطع میانی ۱ کودکان
این دوره در ۴ ترم ارائه می‌شود. کتب اصلی به همراه سایر کتب جانبی و کمک آموزشی، نرم افزارها و فیلم‌ها استفاده می‌شود. در این مقطع زبان آموزان قادر خواهند بود تمامی مکالمات کلاسی را به زبان انگلیسی انجام دهند و داستان‌های موجود در کتب را به انگلیسی بازگویی نمایند.
مقطع میانی ۲ کودکان
این دوره در ۴ ترم ارائه می‌شود . کتب اصلی این دوره‌ها همراه با سایر کتب جانبی و کمک آموزشی، نرم افزارها و فیلم استفاده می‌شود. در این مقطع زبان آموزان قادر خواهند بود تمامی مکالمات کلاسی را به زبان انگلیسی به صورت کاربردی برای رسیدن به اهداف واقعی و روزمره انجام دهند و داستان‌های موجود در کتب را به انگلیسی بازگویی نمایند. در پایان هر دوره گواهی اتمام دوره صادر می‌شود و زبان آموزان می‌توانند در دوره‌های نوجوانان به یادگیری زبان انگلیسی ادامه دهند.

اساتید مجرب
متدهای بروز آموزشی
محیط آموزشی مدرن
سابقه آموزشی درخشان
چرا آموزشگاه تاپ را انتخاب می‌کنید؟
دوره های مکالمه کودکان
این دوره ها برای کودکان ۷ تا۱۲ سال در سطح مقدماتی تا متوسطه برگزار می شوند. هدف اساسی این دوره ها ارائه روش صحیح و سریع آموزش زبان به کودکان می‌باشد.
دوره مکالمه بزرگسالان
این دوره ها از سطح مقدماتی تا پیشرفته برگزارمی شوند. هدف اصلی این دوره تقویت چهار مهارت اصلی زبانی (خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن) بوده و به صورت کاملاً کاربردی با جدیدترین منابع آموزشی میباشد.
چرا آموزشگاه تاپ
دوره های مکالمه نوجوانان
این دوره ها در حال حاضر در طول ۸ ترم و با بکارگیری جدیدترین کتب آموزشی ویژه نوجوانان (Hey There!) تدریس می شوند.
دوره های فشرده
– دوره های نیمه فشرده ۱۰ ماهه (Intensive-courses)
– دوره های فشرده ۸ ماهه (Crash-courses)
– دوره های فوق فشرده ۴ ماهه(Bullet-courses)
آخرین‌ها از وبلاگ ما

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی

برای بسیاری از زبان آموزان این سوال وجود دارد: بهترین سن برای یادگیری زبان چه سنی است؟ حتماً این حرف را شنیده‌اید که: «کاشکی زودتر شروع کرده بودم!» یا اینکه « ای کاش یادگیری زبان را متوقف نمی‌کردم!» اما آیا این واقعاً دیدگاه درستی است؟ چه تفاوتی بین یادگیری در کودکان و بزرگسالان وجود دارد؟...
ادامه مطلب

پانزده کلمه پرکننده مکث ضروری در زبان انگلیسی

پانزده کلمه پرکننده مکث (filler words) ضروری در زبان انگلیسی. لغاتی که برای حفظ آن‌ها از خودتان تشکر می‌کنید.
ادامه مطلب

یادگیری حرفه‌ای گرامر، حتی وقتی از آن متنفر هستیم

یادگیری حرفه‌ای گرامر، حتی وقتی از آن متنفر هستیم. من از گرامر زبان متنفر باشم، اما آن را حرفه‌ای یاد بگیرم؟ حتما داری شوخی می‌کنی! این دقیقا شبیه یک رویاست، درست نمی‌گویم؟ مکالمه‌ با لهجه و تلفظ بی‌نظیر را فراموش کنید. چون باید مرحله به مرحله پیش برویم، معنی هر لغت ساده را یاد بگیریم و جملات پیچیده را با مهارت بالایی، یکی بعد از دیگری بسازیم.
ادامه مطلب

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0